Merkezi Süpürge Sistemleri Ürün Gruplarımız

Vacuflo TRUE Cyclonic Sistemleri

True Cyclonic Güç Üniteleri torba veya filtre kullanmadan hava akımından kiri ayırarak sürekli temizlik gücü sağlar.

İncele

Vacuflo Filter Cyclonic Sistemleri

Filtreli Cyclonic Güç Üniteleri ilk filtrasyon aşamasında siklonik ayrıştırma ikincil filtrasyon aşamasında pilili filtre kullanmaktadır.

İncele

Vacuflo Aksesuarlar

Merkezi süpürge sistemi aksesuarları hayatınızı dahada kolaylaştıracak.

İncele

Puzer %100 Finlandiya

Evinizi temiz tutar ve kapalı alan hava kalitesini artırır.

İncele

Vacuflo Merkezi Süpürge Sistemleri – Made in USA

Neden Vacuflo?

1948 yılından beri VACUFLO Merkezi Vakum Sistemleri müşterilerine en etkili temizleme çözümlerini ve kolaylıklarını sunmaktadır.

Patentli Gerçek Filtreleme Teknolojisi ve eşsiz hortum gizleme alternatifleri sunar.

VACUFLO mekandaki hava kalitesini maksimuma çıkarmakta ve çok kapsamlı ömür boyu garanti vermektedir.

VACUFLO’nun sizin için neden en doğru seçim olduğunu ve dünyadaki diğer süpürge sistemlerine neden benzemediğini sağladığı avantajlardan keşfediceksiniz.

Kullandığınız elektrik süpürgenizin çok iyi çalıştığını düşünebilirsiniz fakat VACUFLO’nun ne kadar güçlü olduğuna şaşıracaksınız! Referanslarımıza ve ürünlerinden memnun kalan müşterilerimizin yazdıklarını okudukça sizde VACUFLO’nun sizin için en iyi tercih olduğunu anlayacaksınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Yaşam tarzınızı düşünün. Her ev kendi payına düşen kir, toz ve tüyden nasibini alıyor. Buna birde yoğun aile hayatınızı ekleyin; beslenen bir yada daha fazla evcil hayvan, alerji veya solunum hastalıkları, kilim ve halıların çokluğu, mevsimlik değişiklikler temizlik ihtiyacınızı orantılı olarak artırır. Sadece VACUFLO bunları yüzeyden temizlikle kalmaz, kiri, tozu ve alerjenleri  %100 yaşam alanınızdan kaldırır.

VACUFLO’ nun özel patentli Siklonik Filtreleme Teknolojisi sayesinde her temizliğinizde maksimum güç elde edersiniz. Diğer torbalı veya filtreli sistemlerde vakum gücü ve hava akımı sistemin kirden ve tozdan zarar görmesi nedeniyle düşer. Fakat Siklonik Filtreleme vakum gücünü kısıtlamadan hava akımında kiri ayrıştırdığı için devamlı maksimum temizleme gücü garantisi verir.

VACUFLO yetkili satıcısı sizin yaşam alanınıza göre gerekli makineyi seçmenizde yardımcı olacaktır. VACUFLO makineleri yaşam alanı metrekarelerine ve özel temizleme ihtiyaçlarına göre üretilmektedir.

Cep telefonları, internet gibi günümüzde onlar olmadan nasıl yaşayacağımızı düşündüğümüz modern yenilikleri düşünün. Hala çoğumuz klasik elektrikli süpürge ile temizliğimizi yapmaktayız. Evin içinde makineyi sürüklemek, eşyalara çarpmamasını sağlamak, prize taktığımız kordonla devamlı sorun yaşamak, torbasını değiştirmek değiştirmediğimiz alışkanlıklarımız. Bir VACUFLO sistemi ile hortumu özel prizlerine takın ve temizliğe başlayın.

VACUFLO’ nun özel hortum yönetimi çözümleriyle evinizin her köşesini sorunsuz bir şekilde temizleyebilirsiniz.Bir kere size uygunVACUFLO makinesini seçtikten sonra neden bu kadar zaman bu değişikliği yapmak için beklediğinizi  sorgulayacaksınız.Değiştirilecek torba veya filtre yok sadece birkaç ayda bir VACUFLO kovasını boşaltmanız yeterli.

Hayır, hem yeni inşaatlarda hem de var olan evlerinizde VACUFLO Merkezi Vakum Sistemini kullanabilirsiniz. Profesyonel Vacuflo çalışanlarınızdan alacağınız bir randevu ile sizin için gerekli sistem belirlenip kuruluma başlanabilir.

Amerikan Çevre Koruma Ajansı (EPA) yaşam alanlarında ki hava kirliliğinin Amerika’nın en büyük çevre sağlığı problemi olduğunu belirtiyor. American College of Allergists’ in raporuna göre hastalıkların %50 si kirli yaşam alanı havası sayesinde meydana geliyor veya etkileniyor.

Günümüzde kullanılan sentetik mobilya materyalleri, kimyasal formüllü ev araç-gereçleri, fazlalaşan inşaatlar yaşam alanı havasının kalitesinin düşmesinde ki birkaç nedenden bazıları.

Çoğu insan zamanlarının %90 ‘ını kapalı mekanlarda geçiriyor, dolayısıyla yaşam alanı hava kalitesi çok önemli bir hale geliyor sağlığımız için. Temizlediği kirleri ve alerjenleri tekrar ortama veren klasik elektrik süpürgelerine karşın VACUFLO Merkezi Vakum Sistemleri kiri, tozu ve alerjenleri %100 temizler. Eviniz VACUFLO Sistemi ile daha güzel gözükecek, daha güzel kokacak ve daha temiz bir hava vaat ediyor.

Maliyet; kalite, zaman, enerji ve materyalin toplamına eşittir. İlk nakit harcamada maliyet fazla gibi görünse de uzun vadede maliyet gerçektende azalmaktadır. İyi bir elektrik süpürgesinin sağlam bir yatırım olduğu zamanlar vardır.

Bugünlerde iyi bir elektrik süpürgesi alsanız bile (500 dolardan fazla bir maliyet) hala onu taşıma gereğini, torba veya filtre maliyetini, temizlik bittikten sonra koyacak yer sorununu ve vakti geldiğinde değiştirme sorunuyla uğraşıyor olacaksınız.

Diğer yanda VACUFLO merkezi vakum sistemi, muhteşem bir temizleme performansı, daha temiz bir yaşam alanı havası, daha konforlu bir yaşam sunmakla beraber evinizin değerini artıran bir yatırımdır..

Sessiz, Temiz ve Çevre Dostu. Çünkü VACUFLO Merkezi Vakum Sistemi gürültü kirliliğini azaltır, yaşam alanı hava kalitesini önemli ölçüde artırır, Amerika’da birçok tüketici ve inşaatçı sıkı çevre standartlarına uymak ve ‘yeşil’ mekânlar yapmak veya satın almak için VACUFLO Merkezi Vakum Sistemini seçmektedir.

Vacuflo – TRUE Cyclonic Sistemleri

Edit Content

VACUFLO® True Cyclonic Güç Üniteleri torba veya filtre kullanmadan hava akımından kiri ayırarak sürekli temizlik gücü sağlar. Kir birikir ama VACUFLO® True Cyclonic güçlü temizleme performansı azalmaz.İlk günkü temizlik performansı hiç azalmadan hep aynı güçte devam eder.

Edit Content
Üretim Debisi:125 Lt/Güniçi
Tank Kapasitesi:10 Lt
Pompa:Yok
Membran:75 gpd
Boyut:(GxDxY) : 450x340x120 mm

Vacuflo – Filter Cyclonic Sistemleri

Edit Content

VACUFLO® Filtreli Cyclonic Güç Üniteleri ilk filtrasyon aşamasında siklonik ayrıştırma ikincil filtrasyon aşamasında pilili filtre kullanmaktadır.Bez filtre kullanan ve kir biriktikçe tıkanan diğer sistemlerin aksine VACUFLO® nun güçlü performansı hiçbir zaman azalmaz.

Edit Content
ModelÖnerilen Ev AlanıVakum HaznesiCFM MaxMax Air WattsVoltsMax/Ort Amps**Toplama KapasitesiGürültü Seviyesi
FC300225m2269cm115422220V11.2/9.915 kg73.7 dBA
FC550450m2317cm121520220V14.0/11.323 kg64.2 dBA
FC650720m2358cm124575220V15.7/12.423 kg62.8 dBA
FC1550 Dual Motor1080m2325cm2281010220V13.4/11.623 kg66.0 dBA

Vacuflo – AKSESUARLAR

Blind Shutter​

Panjur ve jaluzi aralarını mekanizmanıza zarar vermeden çok rahat temizleyebilirsiniz.

Vertical Blind Vac

Dikey ve ince aralıkları çok kolay temizleyebilirsiniz. Örn: kalorifer, perde vs..

Mini Blind Vac

Mini Blind Vac aparatı en ince araları bile temizler ve toz bırakmaz.

Vac Pan

Vac Pan ile mutfak, banyo ve çamaşırhane gibi yerlerin kolay ve hızlı bir şekilde temizliği sağlanmaktadır.

Wacky Vac

Klavyenizi ya da butonlu tüm cihazlarınızı ”Wacky Vac” aparatı ile temizleyebilirsiniz.

Wonderwand

En ince aralıkları ”Wonderwand” aparatı ile temizleyebilirsiniz.

Kılıflı Hortum

Dayanıklı bezden yapılan hortum kılıfı, hortumu ahşap eşya ve mobilyalardan korur.

Garaj ve Araba Temizlik Kiti

Dayanıklı aksesuarlarla donatılmış bu kit ile, içeride elde ettiğiniz üstün temizlik performansını, araba, tekne, garaj ve atölye gibi dış ortamlarda da elde edebilirsiniz.

Pet Brush

Evdeki kedi ve köpeğinizin tüylerini temizlemek ”Pet Brush” aparatı ile çok daha kolay.

Dusting Brush Fireplace

Şöminenizin tozunu almak, kenarlarını fırça ile temizlemek ”Dusting Brush Fireplace” aparatı ile çok daha kolay.

Flexi Vac

Arabanızda veya tozunu alamayacağınız en dip aralıklar için Flexi Vac size büyük kolaylık sağlar.

Crevice Brush

Evinizde ahşap sandalyelerinizi fırçalamak, temizlemek VACUFLO’nun “Crevice Brush“ aparatı ile çok daha kolay.

TurboCat

TurboCat ince süpürge ucu eşsiz manevra kabiliyeti ile mobilya altı ve etrafının temizliğinde etkin bir araç olup halılarınızı döverek temizler.

RugRat

RugRat turbo el fırçası oldukça hafif olup, merdiven köşelerinin, döşeme ve diğer alanların temizlenmesi için oldukça kullanışlıdır.

Çıplak Zemin Temizlik Kiti

Kibar görünüm ve üstün temizleme performansı, 30 inch Turbo Grip hortum, delux ayarlanabilir boru, çıplak zemin fırçaları, şık aparat çantası ve hortum taşıma tertibatı dahil 6 temizleme aparatından oluşan bu kit ile zeminleriniz ilk günkü temizliğinde kalır.

Turbo Team

“Turbo Team” eşsiz temizleme takımı sizin için çalışsın.Turbo Cat türbinli temizleme ucu, on/off kontrol düğmeli 30 inch Turbo Grip hortum, ayarlanabilir boru, 4 adet ek temizlik aparatı, hortum askı tertibatı ve tel askılık ile donatılmıştır veya ezilmeye dayanıklı hortumlu ve 2 parça boru emme ucu ile donatılmış benzer bir temizleme kiti olan TurboTeam’i tercih edebilirsiniz.

Puzer Merkezi Süpürge Sistemi – %100 Finlandiya Ürünü

Çoğu insan zamanlarının %90’ını kapalı alanlarda geçirmektedir. Bu yüzden kapalı alan hava kalitesinin yasam konforunun üzerinde uyku kalitemizi bile etkileyecek düzeyde oldukça yüksek bir etkisi vardır. Yapılan araştırmalar en iyi elektrik süpürgelerinin bile soluduğumuz havayı uygun bir işlemden geçirme kapasitesinden yoksun olduğunu göstermektedir.

Standart elektrik süpürgeleri vakumladığı kirin ve tozun büyük kısmını bir süre sonra ortama tekrar geri verirler. Merkezi Süpürge ile temizlenen kir ve toz daha önceden alt yapısı yapılan alt yapı tesisatı ve filtrelemeden sonra egzoz yardımı ile dışarı atılır. Solunan havaya geri karıştırmadığı için %100 temiz ve sağlıklı bir ortam bizlere sunar.

Edit Content

Puzer Aino yenilikçi tasarımı ve teknolojiyi temsil eder. Aino en güçlü Puzer modelidir. Aino’nun çekim gücü büyük evleri temizlemeye yetecek kadar etkili olmak ile beraber kullanım kolaylığını artıracak birçok özelliğe sahiptir. Hem yeni evlere hem de eski evlere kolayca kurulumu yapılabilir.
15 litrelik toz torbası 10 ile 14 ay arasında temizlik için yeterlidir. Puzer Aino ayrıca 4 kademeli ayarlanabilir güç kontrollü temizlik kiti ile uyumludur.

Edit Content
 • Motor Gücü 1550 W
 • Maksimum Emis Gücü 680 Air Watt
 • Hava Akışı 189 m³ / h
 • Hava Basıncı 33 kPa
 • Gürültü Seviyesi 60 dB(A)
 • Koruma derecelendirmesi IPX 0
 • Ana Ünite alev geciktirici özelliğine sahip
 • PC/ABS plastikten yapılmıştır.
 • Yükseklik / genişlik / derinlik 55/45/35 cm
 • Toz torbası 15 litre, yaklaşık 10 ile 14 ay için geçerlidir
 • Üzerinde dahili prizi vardır
 • LCD ekran sayesinde toz torbası degişimi uyarısı verir.
Edit Content

Puzer Eeva ufak fakat etkili bir merkezi süpürge sistemidir. Sık ve kompakt tasarımlı Eeva, hem küçük hem de orta ölçekli evler için mükemmel bir seçimdir. Eeva üretildiği tarihte Dünya’nın toz torbası kullanmak için dizayn edilmiş ilk merkezi süpürgesiydi. Toz torbasından geçen hava akımı, toplanan kir ve tozları kompakt hale getirir. 8 litrelik toz torbası yaklaşık 8 ile 12 ay arası vakumlama için yeterlidir.

Edit Content
 • Motor Gücü 1200 W
 • Emis Gücü 550 Air Watt
 • Hava Akısı 165 m³/h
 • Hava Basıncı 28 kPa
 • Noise level 60 dB (A)
 • Koruma derecelendirmesi IPX 0
 • Ana Ünite alev geciktirici özelliğine sahip
 • PC/ABS plastikten yapılmıştır.
 • Yükseklik / genişlik / derinlik 33/46/22 cm
 • Toz torbası 8 litre, yaklaşık 8 ile 12 ay için geçerlidir
 • Kiler, ardiye odası gibi yasam alanlarına montajı yapılabilir.
Edit Content

OIVA Puzer ailesinin geleneksel ve verimli üyesidir. 20 litrelik çöp haznesine sahip Oiva geleneksel merkezi süpürge cihazlarına istinaden daha kolay montaj ve kullanım kolaylığı sağlar. Degiştirilebilir güçlü filtresi sayesinde motorun uzun ömürlü olmasını imkan verir.

Edit Content
 • Motor Gücü 1400 W
 • Emis Gücü 565 Air Watt
 • Hava Akısı 187 m³/h
 • Hava Basıncı 30 kPa
 • Noise level 66 dB (A)
 • Koruma derecelendirmesi IP 34
 • Yükseklik / genişlik / derinlik 60/37,5/40 cm
 • Çöp kovası kapasitesi 20 litre
 • Üzerinde dahili prizi vardır
Edit Content

Puzer Easy özellikle apartman daireleri, egzoz çıkısı yapılamayacak evler ve renevasyonda ki daireler için tasarlanmıştır. Egzoz çıkısı ile atılması gereken hava yıkanabilir anti alerjik HEPA 12 filtresinden geçirilir. HEPA 12 filtre 0.15 microna kadar olan zararlı partiküllerin %99’unu elime ederek temizlenmiş havayı makinenin olduğu ortama karıştırır. Bu sayede ayrıca bir egzoz çıkış yapmaya gerek kalmamaktadır. Dahili prizi ile ufak dairelerde boru hattı altyapısına ihtiyaç duymadan da Easy sistem kurulumu gerçekleştirilebilir.

Edit Content
 • Motor Gücü 1200 W
 • Emis Gücü 550 Air Watt
 • Hava Akısı 165 m³/h
 • Hava Basıncı 28 kPa
 • Noise level 64 dB (A)
 • Koruma derecelendirmesi IPX0
 • Yükseklik / genişlik / derinlik 33/46/22 cm
 • Toz torbası 8 litre, yaklaşık 6 ile 8 ay için geçerlidir
 • HEPA 12 antialerjik güçlü filtre
 • Üzerinde dahili prizi vardır