SRS TEKNOLOJİ 1996 yılında Rainbow temizlik sistemleri üzerine başlattığı çalışmalarını, 1998 yılında Su Arıtma teknolojileri ile güçlendirmiş, daha sonra bünyesine Ekolojik Havuz sistemlerini de ekleyerek “Ekolojik Yapı Teknolojileri” konusunda uzmanlaşarak Türkiye’nin önde gelen butik firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Havuz konusunda Ekolojik sistemler üzerine profesyonelleşmiş olan firmamız Dünyanın en büyük havuz ve su sistemleri üreticisi olan PENTAIR grubunun da Türkiye ağının pazarlamasını ve temsilciliğini yapmaktadır.
Firmamız “Tuzlu Su Havuz Sistemlerini” Türkiye’ye tanıtarak havuzlarda kullanılan kimyasalların ortadan kaldırılmasında ve havuz mekaniği konusunda müşterilerine sunduğu en yeni teknolojik sistemler ile bakım maliyetlerinin ciddi oranda düşürülmesinde önemli bir rol oynamıştır. 
Ekolojik Havuz inşaatı ve havuz bakımı konusunda da ileri teknolojiyi kullanan firmamız özellikle butik işlerde çalışmaktadır.

Ayrıca Firmamız Amerika’dan ithal edilen 1948 yılından beri müşterilerine en etkili ve sağlıklı temizleme çözümlerini patentli gerçek filtreleme teknolojisi ile sunan torbasız ve filtresiz ilk ve tek merkezi süpürge özelliğini taşıyan VACUFLO firmasının da çözüm ortağıdır.

Firmamızın bir diğer faaliyet alanı da profesyonel su arıtma sistemleridir. SRS Su Arıtma Teknolojisi ile, suyun doğal lezzetini bozmadan sağlıklı yaşama katkıda bulunur. Merkezi su arıtma sistemleri için sitelere, şirketlere ve fabrikalara projeli çözümler sunan firmamız evsel bazdaki arıtma sistemleri içinde de tercih edilen markaların başında gelmektedir.

Firmamız, ürün ve hizmetlerini alanında tam bilgiye sahip, donanımlı bir ekip tarafından sunmakta olup, yaşadığınız ortamı sağlıklı, ekolojik ve tasarruflu sistemlerle donatmaktadır.

MİSYONUMUZ

  • Ürünlerimizi müşterilerimize zamanında sorunsuz montajla teslim ederek daha sonrasında kusursuz satış sonrası desteği sunarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Tedarikçilerimizle karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli işbirlikleri kurmak.
  • Dünyadaki yeni eko sistem teknolojilerini takip ederek kendimizi geliştirmek ve bu konuda Türkiye’de tamamlayıcı olarak doğal temiz ve sağlıklı yaşam alanları konusunda katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

  • Eko sistem teknolojileri konusunda her geçen gün yeni çözümler oluşturarak, kişisel ve toplu ihtiyaçlara yönelik farklı kullanımlar için hazır hale getirmek ve bu konuda ulusal pazarda ki yerimizi daha yukarılara taşımak.