[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][rev_slider_vc alias=”anaslider”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space height=”15px”][vc_empty_space height=”15px”][vc_empty_space height=”15px”][vc_empty_space height=”15px”][vc_empty_space height=”15px”][vc_empty_space height=”15px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Teknoloji” google_fonts=”font_family:Open%20Sans%3A300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C600%2C600italic%2C700%2C700italic%2C800%2C800italic|font_style:600%20bold%20regular%3A600%3Anormal”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Ülkemizde genelde yüzme havuzlarının çoğu içine kimyasal madde atılması sureti ile dezenfekte ediliyor. Uzun yıllardan beri süregelen bu yöntemle daha temiz daha sağlıklı daha güvenilir bir suda yüzdüğünüzü düşünüyor olmanız çok doğal.

Ama şunu unutmamalıyız ki her kimyasal madde beraberinde başka bir kimyasal tepkimeyi getirir. Bu da günümüz çevre koşullarını düşünecek olursak insanoğlunun her geçen gün biraz daha doğallıktan uzaklaştığının en güçlü kanıtıdır.İşte tam bu noktada içine çocuklarımızı kendimizi emanet ettiğimiz suyu nasıl daha faydalı doğal ve yararlı bir hale getirebiliriz bunu düşünelim.

[/vc_column_text]

[vc_column_text][layerslider id=”7″][/vc_column_text]
[vc_column_text]

SRS TUZLU SU HAVUZ SİSTEMİ tüm bunları ortadan kaldıracak yurt dışında uzun yıllardır bir çok havuzda kullanılan son derece faydalı ekonomik ve doğallıkla bütünleşmiş bir sistemdir.

Günümüzde ekolojik bilincin günden güne gelişmesi ile kıyafetlerimizin, yediğimiz besinlerin bile ekolojik standardı hesaplanırken yüksek miktarda kimyasal maddelerin içinde yüzmenin pek mantıklı olduğu söylenemez.

Bu sistemin bize sunacağı avantajları maddeler halinde sıralaması aşağıdaki gibidir.

  • Piyasadan satın aldığınız en kaliteli kimyasalda bile ürünün yapısı gereği tam standardı tutturmak imkansızdır. SRS TUZLU SU HAVUZ SİSTEMİ devamlı ve güvenli ,doğal bir yöntemdir.Hiç bir kimyasala gerek duyulmaz.
  • Mikro organizmaları da bu şokla yok ettiğinden çökeltici kullanmanıza gerek kalmaz.
  • Bu sistem bakteri ve yosuna karşı dezenfeksiyonu neredeyse sıfır maliyetle yaparken havuz suyunu daima berrak tutar.
  • Yine havuzda hissedilen klor kokusu engellenirken özellikle alerjik ve nefes darlığı olanlar için ciddi bir rahatlama sağlanır.
  • Klorlu suya nazaran tuzlu suyun tıpkı deniz suyu gibi cilt üzerinde çok olumlu etkileri vardır.
  • Tuzun yaratmış olacağı kaldırma kuvveti sayesinde tıpkı denizdeki gibi artan bir yüzüş keyfi oluşur.
  • Tehlikeli ve zehirli kimyasalları depolamak zorunda kalmazsınız
  • Ph düşürücü kullanmanız gerekmeyebilir , fakat havuza göre kullanılabilir.

[/vc_column_text]

[vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”25114″ img_size=”full”][vc_column_text]

% 0,4 oranında tuzlandırılması [4gr / lt. ]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

PENTAIR TUZLU SU HAVUZ SİSTEMİ 30 yıldır dünyada uygulanan bir sistemdir.Ve son 5 yılda ekolojik bilincin gelişmesi ile özellikle Amerika,Avustralya ve Avrupa da 12 milyondan fazla havuzda güvenle kullanılmaktadır.

Keyifli bir havuz kullanmanız dileğiyle.

SRSTEKNOLOJİ[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner]

[dt_logos column_width=”120″ columns_number=”5″ number=”5″ order=”asc” columns=”5″ dividers=”false” category=”srs-clients”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_empty_space height=”15px”][vc_empty_space height=”15px”][TS-VCSC-Youtube content_youtube=”https://www.youtube.com/watch?v=ItqwKu7IlaA” content_lightbox=”true” content_youtube_trigger=”preview” overlay_background=”rgba(24,24,24,0.3)” overlay_title_back=”rgba(0,0,0,0.4)”][vc_empty_space height=”15px”][vc_column_text]

[real3dflipbook id=”7″]
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]