Sediment Filtre

5 Micron, tortu ve partikülleri arıtır.

Granül Aktif Karbon Filtre

Matrix KX CT02 Blok Karbon Filtre tortulardan arıtılmış, suyun 3. aşamadaki, Blok Karbon Filtre ile birlikte sudaki, klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, atıklar ve organik maddelerin artımı için kullanılır. Opsiyonel olarak Pentek GAC10 Karbon Filtre kullanılabilir.

Blok Aktif Karbon Filtre

Matrix KX CT02 Blok Karbon Filtre 2. aşamada bulunan Granül Aktif Karbon Filtre ile birlikle sudaki, organik maddeyi ve serbest kloru alırken suyu tat koku ve renk bakımından iyileştirir.

Membran Filtre

Filmtech USA Membran Filtre ile sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir.

Depolama Tankı

NSF onaylı CCK tank arıtılmış suyu depolamak için kullanılır.

Inline Karbon Filtre

Pentek Inline Karbon Filtre hindistan cevizi kabuğundan imal edilmiş olup suyunuzun son kez kokusunu ve tadını düzenler.

SRS-RO-E3 : İnsan vücudunun 4/3 sudan oluşmaktadır. Ham maddemiz olan su yaşam kaynağımızdır. Günümüz de gerek çevresel faktörler gerekse şehirleşmenin getirdiği yeni yaşam koşullarından dolayı içme suyumuzun kaliteli olmadığını biliyoruz. Peki yaşamamızı devam etmemizi sağlayan havadan sonra en önemli hayat kaynağımız olan suyun temizliğini nasıl sağlayabiliriz. Yapı taşımızı oluşturan ve içmeye mecbur olduğumuz su temiz mi? Bu temizliği sağlamak için SRS-RO-E3 Ters Ozmoz Arıtma Sistemi size aradığınız damıtılmış, içimi yumuşak, kaliteli suyu sunmaktadır.

Tank Özellikleri : Bu tankların sadece paslanmaz çelik olmasından öte, işletme talimatlarına uygunluğu tankların içerisinde Fekal kolilrom üniteleri üremediği raporlarla kanıtlanmıştır. WQA (Su Kalitesi Derneği ) su arıtma sektöründe en yüksek dürüstlük, bütünlük, eşitlik ve profesyonellik standartlarının geliştirilmesi ve en zorlu ürün testlerinin uygulanmasına adanmış organizasyondur. WQA, 70′ den fazla ülkede 2.400’den fazla üye şirketi temsil etmektedir.