SRS TEKNOLOJİ 1996 yılında Rainbow temizlik sistemleri üzerine başlattığı çalışmalarını, 1998 yılında Rainsoftsu arıtma teknolojileri ile güçlendirerek su ve hava arıtımı ile başlayan süreci Ekolojik Havuz sistemleriyle güçlendirmiştir.

Havuz konusunda Ekolojik sistemler üzerine profesyonelleşmiş firmamız Dünya nın en büyükleriyle çalışarak SRS Tuzlu Su havuz sistemlerini Türkiye ye tanıtmış ve havuzlarda kullanılan kimyasalları ortadan kaldırarak doğal ve sağlıklı havuzlar yapmaktadır. Dünya nın en büyük havuz sistemleri üreticisi olan PENTAIR grubunun da Türkiye ağının pazarlamasını yapmaktadır. Ekolojik Havuz inşaatı ve havuz bakımı konusunda da ileri teknolojiyi kullanan firmamız özellikle butik işlerde çalışmaktadır.

Amerika’dan ithal edilen Merkezi Süpürge Sistemi artık evlerde süpürge taşımaya, ses ve gürültüye, ince toz tanelerinin yaşanılan ortama geri dönüşüne son vermektedir. Patentli True Cyclonic sistemi torba ve filtresiz ilk ve tek merkezi süpürge özelliğini taşırken, yaşanılan ortamın hiç olmadığı kadar temiz bir havaya sahip olmasını sağlar. Sistemin sağlıklı olarak kurulabilmesi için inşaatın kaba halde olması gerekmekle beraber, geç kalınması halinde merkezi sistemin yapılabilme ihtimali düşmektedir. Vacuflo‘nun patentli sistemi ve orijinal kanal tesisatı ile tıkanma ve motor yanmaları tarihe karışacağı gibi, temizlikle ilgili problemleri de en az 20 sene ortadan kaldırmış olacaktır.

Firmanın bir diğer faaliyet alanı, profesyonel su arıtma sistemidir. 10 yıl garantisi olan SRS Su Arıtma Teknolojisi ile, artan çevre kirliliği ve suyun yapısındaki değişikliklerin verdiği zararlar, makinelerdeki tahribatlar, kullanımdaki tesisat masrafları ortadan kalkmakta, her konut için uygun olan ürün sağlanmaktadır.

Firmanın ürün ve hizmetleri, alanında tam bilgiye sahip, ehliyetli, donanımlı bir ekip tarafından sunulmakta olup, yaşadığınız ortamı sağlıklı, ekolojik ve tasarruflu sistemlerle donatmaktadır.